Głosowanie w akcji "Zimowa Magia Marzeń"
2023-12-22

Rozpoczynamy Głosowanie w Akcji "Zimowa Magia Marzeń"!

Drodzy Uczestnicy, Sympatycy i Wszyscy, którzy wspierają nasze działania – nadszedł czas, aby Wasze głosy zadecydowały o zwycięzcach naszej akcji "Zimowa Magia Marzeń".

 

1 Kategoria: 

Prace Plastyczne część 1. KLIK

Prace Plastyczne część 2. KLIK

Zachęcamy do obejrzenia galerii niesamowitych prac plastycznych, które przygotowały nasi uczestnicy. Każda z nich to wyjątkowe dzieło, pełne kreatywności i pasji młodych artystów.

Jak Zagłosować?

To proste! Aby oddać głos:

- Przejrzyj galerię prac plastycznych.

- Polub zdjęcie pracy, która najbardziej Ci się podoba. Można polubic kilka prac!

 

2 Kategoria:

Wiersze KLIK

Zapraszamy do zanurzenia się w świecie słów i emocji! Każdy wiersz to unikalna opowieść, pełna wyobraźni i głębi.

Jak Zagłosować?

To proste! Aby oddać głos:

- Przeczytaj wiersze, które zostały umieszczone w galerii.

- Polub wiersz, który najbardziej Ci się spodobał.

 

Dlaczego Twoje Głosowanie Jest Ważne?

Twoje głosy nie tylko pomogą wyłonić zwycięzców, ale także zmotywują młodych artystów do dalszego rozwijania swoich talentów. Każdy głos może być dla nich znakiem uznania i wsparcia.

Czas Trwania Głosowania

Głosowanie będzie trwało do 23 grudnia. Wyniki zostaną ogłoszone 24 grudnia na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Dodatkowe Informacje

Zachęcamy do śledzenia naszych aktualizacji. Bądźcie z nami i pomóżcie wybrać najpiękniejsze prace niesamowitych uczestników.

 

Dziękujemy za Wsparcie!

Wasze zaangażowanie w naszą akcję "Zimowa Magia Marzeń" jest bardzo cenne. Dziękujemy za każdy oddany głos i wsparcie, które przyczynia się do rozwoju talentów dzieci.

 

Zapraszamy do Głosowania!

 

 

 


Statystyki oraz dokumenty do pobrania     Statystyki: stan na dzień 31 grudnia 2022 r. – 72 812 dzieci objętych pieczą zastępczą   •  0,7%- wzrost liczby wychowanków instytucjonalnej pieczy zastępczej w porównaniu do 2021 r. •  0,2% - spadek liczby dzieci w rodzinnej pieczy zastępczej w porównaniu do 2021 r.   Liczba dzieci przebywających w instytucjonalnej pieczy zastępczej – 16 572 Liczba placówek – opiekuńczo – wychowawczych – 1 294 Liczba regionalnych placówek opiekuńczo-terapeutycznych – 10 Liczba interwencyjnych ośrodków preadopcyjnych - 3   Liczba dzieci w rodzinnej pieczy zastępczej – 56 240 Liczba rodzin zastępczych – 35 439 Liczba rodzinnych domów dziecka – 781   Dane statystyczne rok 2022 (źródło danych GUS) Dzieci w Rodzinnej Pieczy Zastępczej (2022 r.) – 56 240 Dzieci w Instytucjonalnej Pieczy Zastępczej (2022 r.) – 16 572   Pod koniec 2022 r. funkcjonowało 1307 placówek instytucjonalnej pieczy zastępczej, z tego 1294 placówki opiekuńczo-wychowawcze, 10 regionalnych placówek opiekuńczo-terapeutycznych i 3 interwencyjne ośrodki preadopcyjne. Wśród tych pierwszych działało:...
 • ❤️ Pomożecie ?
  ❤️ ZBUDUJ Z NAMI DOM DLA DZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ Z RODZINNEGO DOMU DZIECKA ❤️ ❤️SPRAW BY MARZENIA NABRAŁY INNEGO ZNACZENIA ❤️ Naszym marzeniem...
 • ząbki Amelki
  Szefowa miała dawno umówiony termin na konsultację stomatologiczną ale wczoraj okazało się, że nie możemy...
 • Wyrazy wdzięczności dla Pani Joli :)
  Ślemy serdeczne podziękowania po raz kolejny za okazaną pomoc w zrealizowaniu naszych marzeń dla Pani Koli, która Nas regularnie wspiera !! Dziękujemy...
 • ❤️ 1,5% na dom dla Dzieci i rehabilitację
  Kochani, rozpoczyna się ten czas kiedy 1,5% robi wrażenie i to ogromne wrażenie... w tym roku ponownie prosimy o oddanie na naszą rodzinkę tak ważnego 1,5%......

Wsparcie dla wychowanków opuszczających domy dziecka

Kończąc 18 lat wychowankowie placówek najczęściej opuszczają  mury placówki. Stają przed dużym wyzwaniem jakim jest...

07.05.15 - Jestem na tej stronie bo: