www.kolorowezagadki.pl - 30-dniowy bezpłatny dostęp
2014-12-22

30 dni darmowego dostępu...
Zapraszamy do odwiedzenia strony www.kolorowezagadki.pl, gdzie znajdują się setki multimedialnych gier, ćwiczeń i zdjęć, które zachęcą dzieci do nauki poprzez zabawę.Przeznaczone są dla dzieci o specjalych potrzebach edukacyjnych.
 
Dzięki uprzejmości sponsorów każdy, kto zarejestruje się do końca grudnia, otrzyma bezpłatny 30-dniowy dostęp do całej zawartości serwisu.
Zachęcamy do rejestracji. 

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka „Dotacje na innowacje” – inwestujemy w Waszą przyszłość.

 


Zobacz także:

Statystyki oraz dokumenty do pobrania Statystyki: grudzień 2015   Liczba dzieci przebywających w placówekach opiekuńczo-wychowawczych, placówkach opiekuńczo-terapeutycznych oraz interwencyjnych ośrodkach preadopcyjnych - 19517   Liczba placówek - opiekuńczo- wychowawczych - 1 054   Liczba rodzin zastępczych  - 38 847   Liczba dzieci przebywających w rodzinach zastępczych  - 56 986   - - - - - - - - - - - -...
  • Prośba o telewizor laptop do pok pełnoletnich wychowanków gr 2 792051132

  • Prośba o wsparcie finansowe
    Jestesmy RDD.Opiekujemy się 10 dzieci w wieku 2-19 lat.Mamy zepsuty piec do co i potrzebny jest nam nowy.Nowy piec chcemy kupic na pelet lub ekogroszek.Koszt pieca...

Wsparcie dla wychowanków opuszczających domy dziecka

Kończąc 18 lat wychowankowie placówek najczęściej opuszczają  mury placówki. Stają przed dużym wyzwaniem jakim jest...

07.05.15 - Jestem na tej stronie bo: