Anioły zapukały do naszych drzwi!!!
dodano przez Rodzinny Dom Dziecka ISKIERKI
2014-08-18

Chcemy podziękować Aniołom, które są wokół nas i do końca nie wiemy komu :(

Na pewno ogrooomnie dziękujemy Panu Krzysztofowi M. (miejscowość nieznana) za piękne plecaki dla naszych dzieci (wymarzone i wyśnione).
 
Natomiast przybory szkolne przyjechały do nas prawdopodobnie ze Skórzewa - jest tego tak wiele, że jedna osoba nie była w stanie udźwignąć przesyłki :)
 
Teraz nasze dzieci z coraz wiekszą niecierpliwośćią mówią już o zbliżającym sie nowym roku szkolnym - szczególnie maluchy są niezmiernie ciekawe tych wszystkich cudnych - mniejszych i większych - "drobiazgów" przeznaczonych do szkoły (i nie tylko).
 
Jeszcze raz ślicznie dziękujemy Panu Krzysztofowi i Państwu ze Skórzewa za tak wielką niespodziankę, jaka na nas oczekiwała po powrocie z wakacyjnego wyjazdu.

Pozdrawiamy - jeszcze wakacyjnie - wszystkie ANIOŁY - bez Was istnienie portalu www.domydziecka.org nie miałoby racji istnienia!!!


Zobacz także:

Statystyki oraz dokumenty do pobrania Statystyki: grudzień 2015   Liczba dzieci przebywających w placówekach opiekuńczo-wychowawczych, placówkach opiekuńczo-terapeutycznych oraz interwencyjnych ośrodkach preadopcyjnych - 19517   Liczba placówek - opiekuńczo- wychowawczych - 1 054   Liczba rodzin zastępczych  - 38 847   Liczba dzieci przebywających w rodzinach zastępczych  - 56 986   - - - - - - - - - - - -...
  • Prośba o telewizor laptop do pok pełnoletnich wychowanków gr 2 792051132

  • Prośba o wsparcie finansowe
    Jestesmy RDD.Opiekujemy się 10 dzieci w wieku 2-19 lat.Mamy zepsuty piec do co i potrzebny jest nam nowy.Nowy piec chcemy kupic na pelet lub ekogroszek.Koszt pieca...

Wsparcie dla wychowanków opuszczających domy dziecka

Kończąc 18 lat wychowankowie placówek najczęściej opuszczają  mury placówki. Stają przed dużym wyzwaniem jakim jest...

07.05.15 - Jestem na tej stronie bo: