dodano przez Rodzinny Dom Dziecka Edyta Wiszniewska
2026-06-26
Wakacje już są dzieci potrzebują odpoczynku od zajęć w szkole ,nauki... wszystkie bardzo się starały i dały radę.Jestwm z nich bardzo dumna szczególnie za te dzieciaki ,które były zagrożone i dały z siebie wszystko by dostać promocje do następnej klasy. Wyjeżdżamy razem na Kaszuby mamy w planach zwiedzić dużo fajnych miejsc a moje dzieciaki czekają na lody ,gofry nad Bałtykiem bo tam też będziemy . A ja mam. tyłu głowy jedna myśl co i jak zrobić żebym mogła zapewnić im możliwość zjedzenia gofrów nad morzem ...o pamiątkach nie wspomnę. No cóż rodziny zastępcze tak mają w ciągu roku terapie lekarze a w wakacje są dla dzieci najwspanialszym czasem błogiego odpoczynku tylko skąd brać na to wszystko
Zobacz także:
- » PODZIĘKOWANIA DLA SZKOŁY NR. 263 W WARSZAWIE
- » WAKACJE :) dużo planów :) dużo dzieci:) dużo się dzieje:)
- » Podziękowania ❤️ dla szkolnego klubu wolontariatu SP nr 263 w Warszawie
- » Gdy marzeniem dziecka są nowe buty...
- » Pomóż spełnić marzenie dzieci o wycieczce w góry
- » Podziekowanie
- » Podziekowania
- » Box dachowy
- » List do Przyjaciół - redagujemy od 2019! CZYTAJCIE
- » Wymarzone bilety na koncert Gliwice Arena
- » Dzięń Dziecka
- » Dzień Dziecka tuż.. tuż.....
- » Spełnij marzenie dzieci o wycieczce w góry
- » ❤️ Dobry dzień
- » Prośba o wsparcie w procesie usamodzielnienia
- » PODZIĘKOWANIA
- » Rodzinny Dom Dziecka nr 1
- » ❤️ Teraźniejszość i Trauma
- » Prawo jazdy
- » Podziękowanie
zobacz więcej













